Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
10.07.2020
Sinyal Seç
Endeksler Gün Sonu Verileri ve Sinyaller
Sembol 
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
CollapseOSE
 
^OSEAX  
ALL SHARE IDX GIAÇIK KAL874.98878.07865.16876.26+0.15
 
NO144  
144 INDEXSENETTE KAL115.17115.41114.36114.54-0.07
 
OAAX.OL  
OAX ALL SHARE GIAÇIK KAL119.62121.29119.17121.21+1.29
  OAX1010 ENRGY GIAÇIK KAL16.6516.7816.4316.65-0.12
  OAX10 ENERGI GIAÇIK KAL16.6516.7816.4316.65-0.12
  OAX1510 MTRL GISENETTE KAL14.7316.6114.6216.16+8.02
  OAX15 MTRIAL GISENETTE KAL14.7316.6114.6216.16+8.02
  OAX3510HEALTH_GISENETTE KAL298.98307.26298.98303.58+1.54
  OAX35HEALTH_GIAL156.93161.30156.61160.67+3.22
 
OBX.OL  
OSLO OBX INDEXAÇIK KAL716.34719.02708.10717.92+0.22
 
OBXP.OL  
OBX DIV ADJUSTAÇIK KAL397.47398.95392.90398.34+0.22
 
OBXW.OL  
NOM GOBX STOCK INDEXAÇIK KAL716.34716.34709.46714.63-0.70
  ENRGY EQT/SER GISENETTE KAL97.1597.1694.7195.67-1.52
  ENERGY IDX GIAÇIĞA SAT617.56622.25604.61617.43-0.02
  ENERGY IDX GIAÇIĞA SAT617.56622.25604.61617.43-0.02
  MTRL IDX GIAÇIK KAL514.02521.67510.78520.56+0.98
  MTRL IDX GIAÇIK KAL514.02521.67510.78520.56+0.98
  CAP GOOD IDX GISENETTE KAL663.80663.81651.93656.87-1.03
  COM S & S IDX GINAKİTTE KAL101.90102.47100.85102.28+0.34
  MARINE IDX GINAKİTTE KAL219.84221.21217.72218.76-0.81
  TRANSPOR IDX GINAKİTTE KAL161.60162.48160.33161.77-0.14
  IND IDX GISENETTE KAL486.39486.39480.62484.05-0.49
  AUTO & CO IDX GIBEKLE0.030.030.020.02-60.00
  RETAILING IDX GISENETTE KAL613.40619.38578.56589.83-3.84
  CONS DISC IDX GISENETTE KAL804.55810.68764.69776.22-3.61
  FOOD B&T IDX GIAÇIK KAL2,696.312,696.312,649.872,677.09-0.77
  CONS STPL IDX GIAÇIK KAL2,789.142,789.142,741.102,769.26-0.77
  HEAL E&S IDX GINAKİTTE KAL3,138.493,194.893,113.193,181.87+1.11
  PHARMABIO IDX GISAT113.05113.05111.19112.45-0.53
  HEALTH IDX GINAKİTTE KAL829.71832.95818.54829.700.00
  BANKS IDX GIAÇIK KAL2,372.752,409.252,342.132,408.86+1.52
  DIV FINAN IDX GISENETTE KAL734.26752.46726.13742.54+0.01
  INSURANCE IDX GISENETTE KAL733.40742.48727.28742.10+1.10
  FINANCE IDX GIAÇIK KAL1,684.491,706.891,665.461,705.87+1.27
  SOFT&SERV IDX GISENETTE KAL426.99427.13419.55423.62-0.92
  TECH H&EQ IDX GISENETTE KAL105.88110.63104.72109.45+3.43
  SEMICONDUCTORSENETTE KAL3,927.634,005.173,902.913,926.01+0.03
  IT IDX GISENETTE KAL299.37301.06295.64299.24-0.02
  TELECOM S IDX GISENETTE KAL1,367.311,388.881,366.331,388.88+0.64
  TELECOM IDX GISENETTE KAL1,468.231,477.421,454.741,476.68+0.58
  UTILS IDX GIAL1,934.401,946.651,909.391,942.52+0.28
  UTILS IDX GIAL1,934.401,946.651,909.391,942.52+0.28
  OSE BENCH IND_GIAÇIK KAL800.99802.97791.61801.59+0.08
  OSE FUND IND_GIAÇIK KAL804.82805.85795.31804.61-0.02
  OSE SMCAP IDX GISENETTE KAL564.81564.87555.08559.57-0.93
  OSLO SEAFOOD INDEXNAKİTTE KAL1,397.801,398.171,366.971,381.40-1.35
 
ST1X.OL  
ST1 INDEXSENETTE KAL3,512.193,512.193,512.093,512.180.00
 
ST2X.OL  
ST2 INDEXSENETTE KAL3,617.583,617.583,617.463,617.580.00
 
ST3X.OL  
ST3 INDEXSENETTE KAL3,843.523,843.583,843.383,843.580.00
 
ST4X.OL  
ST4 INDEXSENETTE KAL5,404.755,406.355,404.755,406.35+0.03
 
ST5X.OL  
ST5 INDEXSENETTE KAL7,169.587,177.377,169.587,177.37+0.11


Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Norskbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Norskbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Norskbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Norskbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.