Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
14.12.2018
Sinyal Seç
Endeksler Gün Sonu Verileri ve Sinyaller
Sembol 
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
CollapseOSE
 
^OSEAX  
ALL SHARE IDX GIAÇIĞA SAT946.86946.86935.63939.04-0.83
 
NO144  
144 INDEXNAKİTTE KAL106.13106.50106.11106.45+0.39
 
OAAX.OL  
OAX ALL SHARE GIAÇIK KAL97.5498.5996.7798.47+0.94
  OAX1010 ENRGY GIAÇIK KAL18.8819.1618.7619.15+1.43
  OAX10 ENERGI GIAÇIK KAL18.8819.1618.7619.15+1.43
  OAX1510 MTRL GIAL14.3014.7614.1914.59+1.96
  OAX15 MTRIAL GIAL14.3014.7614.1914.59+1.96
  OAX35HEALTH_GIAL41.4543.1141.2943.11+1.96
 
OBX.OL  
OSLO OBX INDEXAÇIĞA SAT774.99775.03766.05768.56-0.90
 
OBXP.OL  
OBX DIV ADJUSTAÇIĞA SAT457.21457.23451.93453.41-0.90
 
OBXW.OL  
NOM GOBX STOCK INDEXAÇIK KAL774.99774.99768.26768.96-0.74
  ENRGY EQT/SER GIAÇIK KAL209.37209.37205.61206.78-1.24
  ENERGY IDX GIAÇIK KAL857.88857.88844.76849.85-0.94
  ENERGY IDX GIAÇIK KAL857.88857.88844.76849.85-0.94
  MTRL IDX GIAÇIĞA SAT574.56574.74567.83572.46-0.87
  MTRL IDX GIAÇIĞA SAT574.56574.74567.83572.46-0.87
  CAP GOOD IDX GISENETTE KAL406.53406.53400.91402.50-0.99
  COM S & S IDX GINAKİTTE KAL60.7360.8959.4359.96-1.90
  MARINE IDX GISENETTE KAL305.27305.27298.83299.88-1.70
  TRANSPOR IDX GISENETTE KAL273.44273.80267.92269.21-1.49
  IND IDX GISENETTE KAL398.04398.34391.11392.52-1.39
  AUTO & CO IDX GINAKİTTE KAL1.421.421.361.38-1.43
  RETAILING IDX GIAÇIĞA SAT393.85397.41387.29393.34-0.17
  CONS DISC IDX GISENETTE KAL903.12907.93888.99904.79+0.16
  FOOD B&T IDX GIAÇIK KAL2,600.742,602.152,546.142,546.85-2.10
  CONS STPL IDX GIAÇIK KAL2,690.282,691.742,633.802,634.53-2.10
  HEAL E&S IDX GIAL792.83877.90792.83877.90+9.72
  PHARMABIO IDX GISENETTE KAL86.5486.5483.5184.26-2.65
  HEALTH IDX GISENETTE KAL481.51481.51467.40478.98-0.53
  BANKS IDX GISENETTE KAL2,655.512,655.512,601.602,610.61-1.69
  DIV FINAN IDX GIAÇIĞA SAT1,071.011,071.011,050.481,058.39-1.11
  INSURANCE IDX GISENETTE KAL587.69587.69577.21587.52-0.03
  FINANCE IDX GISENETTE KAL1,767.171,767.171,734.001,745.22-1.24
  SOFT&SERV IDX GISENETTE KAL295.61296.12292.40295.610.00
  TECH H&EQ IDX GIAL149.41152.73147.90152.57+2.11
  SEMICONDUCTORSENETTE KAL1,771.041,771.041,711.481,729.64-2.70
  IT IDX GIAÇIĞA SAT203.45203.47201.12203.33-0.06
  TELECOM S IDX GISENETTE KAL1,515.961,545.061,512.781,544.61+1.59
  TELECOM IDX GISENETTE KAL1,472.041,496.061,464.971,495.23+1.37
  UTILS IDX GISENETTE KAL1,002.911,016.86996.671,016.83+1.87
  UTILS IDX GISENETTE KAL1,002.911,016.86996.671,016.83+1.87
  OSE BENCH IND_GIAÇIĞA SAT838.20838.23828.65830.76-0.94
  OSE FUND IND_GIAÇIĞA SAT811.64811.67802.27803.88-1.01
  OSE SMCAP IDX GIAÇIĞA SAT605.48605.48600.24605.17-0.06
  OSLO SEAFOOD INDEXAÇIK KAL1,450.621,450.621,411.241,411.73-2.67
 
ST1X.OL  
ST1 INDEXNAKİTTE KAL3,451.463,451.983,451.453,451.98+0.02
 
ST2X.OL  
ST2 INDEXSENETTE KAL3,546.703,547.493,546.693,547.49+0.02
 
ST3X.OL  
ST3 INDEXAL3,748.053,748.773,748.013,748.77+0.02
 
ST4X.OL  
ST4 INDEXSENETTE KAL5,136.395,137.555,136.125,137.55+0.03
 
ST5X.OL  
ST5 INDEXNAKİTTE KAL6,622.356,626.056,621.366,626.05+0.06


Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Norskbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Norskbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Norskbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Norskbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.